MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 16165230
nr 1616 5230
Garderobsskåp
Ek, Jugend. Bredd: 71 cm, djup: 49 cm, höjd: 185 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:50:40
500 kr
800 kr
1.000 kr
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.